Xəbər Lenti

Sorğu

İnfografika

Arxiv

13 İyul

2017
10:44
840
Avropa Liqasının II təsnifat mərhələsinin ilk oyunları keçiriləcək - CƏDVƏL

Bu gün Avropa Liqasının II təsnifat mərhələsinin ilk oyunları keçiriləcək.

Qitənin müxtəlif bölgələrində ümumilikdə 32 matç oynanılacaq.

Azərbaycan klublarından “Qəbələ” Polşa təmsilçisi “Yagelloniya”nı qəbul edəcəyi halda, “Zirə” Rumıniyada “Astra”nın qonağı olacaq.

Türkiyənin “Qalatasaray” komandası isə İsveçdə “Ostersund"la üz-üzə gələcək.

Avropa Liqası

II təsnifat mərhələsi, ilk oyunlar

13 iyul

18:00. “İrtış” (Qazaxıstan) – “Srvena Zvezda” (Serbiya)

18:45. “Kayrat” (Qazaxıstan) - “Skenderbeu” (Albaniya)

19:00. “Makkabi” (Tel-Əviv, İsrail) - “Reykyavik” (İslandiya)

20:00. “Şkendiya” (Makedoniya) - HİK (Finlandiya)

20:00. “Rujomberok” (Slovakiya) - “Brann” (Norveç)

20:00. “Rabotniçki” (Makedoniya) - “Dinamo” (Minsk, Belarus)

20:15. “Nımme Kalyu” (Estoniya) - “Videoton” (Macarıstan)

20:30. “Altax” (Avstriya) - “Dinamo” (Brest, Belarus)

20:30. “Brondbü” (Danimarka) - “Vaasa” (Finlandiya)

20:45. “Liepaya” (Latviya) - “Suduva” (Litva)

21:00. “Vaduts” (Lixtenşteyn) - “Odd” (Norveç)

21:00. “Ostersun” (İsveç) - “Qalatasaray” (Türkiyə)

21:00. “Qəbələ” (Azərbaycan) - “Yagelloniya” (Polşa)

21:00. “Hoqesund” (Norveç) - “Lex” (Polşa)

21:00. “Apollon” (Kipr) - “Zarya” (Moldova)

21:30. “Valletta” (Malta) - “Utrext” (Hollandiya)

21:30. “Astra” (Rumıniya) - “Zirə” (Azərbaycan)

21:45. “Proqres” (Lüksemburq) - AEL (Kipr)

22:00. “Norçepinq” (İsveç) - “Trakay” (Litva)

22:00. “Beytar” (İsrail) - “Botev” (Bolqarıstan)

22:15. “Slovan” (Slovakiya) - “Lyunqbyu” (Danimarka)

22:30. “Trençin” (Slovakiya) - “Bney Yehuda” (İsrail)

22:30. “Şturm” (Avstriya) - “Mladost” (Monteneqro)

22:30. “Hayduk” (Xorvatiya) - “Levski” (Bolqarıstan)

22:45. “Osiyek” (Xorvatiya) - “Lütsern” (İsveçrə)

22:45. “Aberdin” (Şotlandiya) - “Şiroki Briyeq” (Bosniya və Herseqovina)

22:45. “Kork Siti” (İrlandiya) - AEK (Kipr)

22:45. “Jelezniçar” (Bosniya və Herseqovina) - AİK (İsveç)

23:00. “Ferensvaroş” (Macarıstan) - “Midtyulland” (Danimarka)

23:00. “Panionios” (Yunanıstan) - “Qoritsa” (Sloveniya)

23:00. “Şemrok Rovers” (İrlandiya) - “Mlada Boleslav” (Çexiya)

00:00. “Valyur” (İslandiya) - “Domjale” (Sloveniya)

Məqalədə : Avropa Liqası 
Mövzu üzrə xəbərlər
Bölmənin digər xəbərləri


® 2009 FAKTXEBER.COM - Azərbaycan Onlayn Xəbər Portalı

Dərc olunan materialların mətninə görə, redaksiya heç bir məsuliyət daşımır.
Saytdakı materiallardan istifadə edərkən istinad zəruridir.


ƏLAQƏLƏR

  (+994 70) 870-47-49      (+994 55) 786-96-84

  [email protected]


Valyuta.com


Рейтинг@Mail.ru