Xəbər Lenti

İnfoqrafika

Arxiv

Yazar

08 Noyabr

2018
09:55
Bu gün `Qarabağ` Avroliqada növbəti oyuna çıxacaq
"Beşiktaş"ın səfər, "Fənərbaxça"nın ev sınağı - Avroliqada 24 oyun

Bu gün Avropa Liqasının qrup mərhələsində 4-cü turun oyunları keçiriləcək.

8 noyabr

G qrupu

21:55. “Spartak” (Moskva, Rusiya) - "Reyncers” (Şotlandiya)

21:55. “Rapid” (Vyana, Avstriya) - “Vilyarreal” (İspaniya)

H qrupu

21:55. “Apollon” (Kipr) - “Ayntraxt” (Almaniya)

21:55. “Latsio” (İtaliya) - “Marsel” (Fransa)

I qrupu

21:55. “Genk” (Belçika) - “Beşiktaş” (Türkiyə)

21:55. “Malmö” (İsveç) - “Sarpsborq” (Norveç)

J qrupu

21:55. “Akhisar” (Türkiyə) - “Sevilya” (İspaniya)

21:55. “Krasnodar” (Rusiya) - “Standard” (Belçika)

K qrupu

19:50. “Astana” (Qazaxıstan) - “Yablonets” (Çexiya)

21:55. “Dinamo” (Kiyev, Ukrayna) -  “Renn” (Fransa)

L qrupu

21:55. BATE (Belarus) - “Çelsi” (İngiltərə)

21:55.  “MOL Vidi” (Macarıstan) - PAOK (Yunanıstan)

A qrupu

00:00. “Ludoqorets” (Bolqarıstan) - AEK (Kipr)

00:00. “Bayer” (Almaniya) - “Sürix” (İsveçrə)

B qrupu

00:00. “Seltik” (Şotlandiya) - “Leyptsiq” (Almaniya)

00:00. “Rusenborq” (Norveç) - “Zalsburq” (Avstriya)

C qrupu

00:00. “Slaviya” (Çexiya) -  “Kopenhagen” (Danimarka)

00:00. “Bordo” (Fransa) -  “Zenit” (Rusiya)

D qrupu

19:50. “Fənərbaxça” (Türkiyə) -  “Anderlext” (Belçika)

00:00. “Dinamo” (Zaqreb, Xorvatiya) - “Spartak (Trnava, Slovakiya)

E qrupu

00:00. “Vorskla” (Ukrayna) - “Qarabağ” (Azərbaycan)

00:00. “Arsenal” (İngiltərə) - “Sportinq” (Portuqaliya)

F qrupu

00:00. “Betis” (İspaniya) - “Milan” (İtaliya)

00:00. “Olimpiakos” (Yunanıstan) - “Düdelanj” (Lüksemburq)

Mətndə səhv varsa, həmin səhvi seçib Ctrl + Enter düyməsini basaraq bizə göndərin
Məqalədə : Avro Liqa 
Mövzu üzrə xəbərlər
Bölmənin digər xəbərləri


® 2009 FAKTXEBER.COM - Onlayn Xəbər Portalı

Dərc olunan materialların mətninə görə, redaksiya heç bir məsuliyət daşımır.
Saytdakı materiallardan istifadə edərkən istinad zəruridir.


21-11-2018 18:24



  (+994 55) 786-96-84

  [email protected]

Valyuta.com